Poslední komentáře

Výběr podle data

Listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Archiv příspěvků

UČITELÉ

Vedení školy

Ředitel školy: Mgr. Kotek Milan - matematika, fyzika

Zástupci ředitele:

  • pro 1. stupeň: Mgr. Valčáková Věra - 1. stupeň se specializací na hudební výchovu, německý jazyk pro 2. stupeň
  • pro 2. stupeň: Mgr. Křenová Stanislava - ruský jazyk, dějepis

Výchovný poradce: Mgr. Zdeněk Kaplan - chemie, základy zemědělské výroby

Sekretářka: Smolíková Marie


Učitelé 1. stupně (školní rok 2014-2015)

Třída Třídní učitel/ka Odborná způsobilost
1.A Mgr. Zora Žatečková 1. stupeň se specializací na výtvarnou výchovu
1.B Mgr. Dagmar Barnetová 1. stupeň se specializací na tělesnou výchovu
2.A Mgr. Eva Knitlová 1. stupeň
2.B PaedDr. Eva Černá 1. stupeň se specializací na pracovní činnosti
3.A Mgr. Helena Štěpánková 1. stupeň se specializací na pracovní činnosti
3.B Hana Daníčková 1. stupeň se specializací na výtvarnou výchovu
4.A Mgr. Jana Jakoubková 1. stupeň se specializací na hudební výchovu
4.B Lukáš Dušánek
5.A Mgr. Hana Plašilová 1. stupeň se specializací na pracovní činnosti
5.B Mgr. Daniela Ungrádová 1. stupeň se specializací na anglický jazyk
5.C Mgr. Michaela Kosová 1. stupeň se specializací na tělesnou výchovu
bez třídnictví Mgr. Eva Dufková 1. stupeň se specializací na výtvarnou výchovu
Mgr. Jiří Janovec 1. stupeň se specializací na anglický jazyk
Mgr. Eva Matějková 1. stupeň se specializací na speciální pedagogiku

Školní družina

1. oddělení Ilona Krištufová vedoucí vychovatelka
2. oddělení Marcela Jirásková
3. oddělení Miroslava Rozumová
4. oddělení Mgr. Veronika Horáková

Učitelé 2. stupně (školní rok 2014-2015)

Titul Příjmení Jméno Třídní učitel(ka) Aprobační předměty Vyučuje předměty
Mgr. Abelová Monika 8.A Čj, Ov český jazyk, občanská výchova, praktické činnosti, informatika
Mgr. Dědic Jaroslav —- M, ZPV (Základy průmyslové výroby) matematika, praktické činnosti
Mgr. Drnovský Václav —- D, Vv dějepis, výtvarná výchova
Mgr. Dufek Libor 8.B F, ZT (Základy techniky) fyzika, praktické činnosti
Mgr. Dufková Eva 6.A 1. stupeň/Vv občanská výchova, výchova ke zdraví, praktické činnosti, tělesná výchova
Mgr. Hojný Ondřej 7.C Čj, D český jazyk, dějepis, informatika
Mgr. Hofmann Miroslav —- M, Tv matematika
Mgr. Homolková Milena 7.A 1. stupeň/Pč, Vv přírodopis, zeměpis
Mgr. Hovorková Renata 7.B Čj, D český jazyk, dějepis
Mgr. Janovec Jiří —- 1. stupeň/Aj anglický jazyk
Mgr. Karaszová Marie 9.C Čj, Aj anglický jazyk
Mgr. Matějková Zdeňka 6.C M, Ch matematika, fyzika
Mgr. Mervartová Irena 9.B Čj, Hv český jazyk, hudební výchova
Mgr. Paleček Zdeněk 6.B Z, Tv zeměpis, tělesná výchova
Mgr. Prouzová Martina 9.A Př, Tv anglický jazyk, přírodopis, tělesná výchova
Mgr. Zemen Jan —- Aj, Ch, Tv anglický jazyk, tělesná výchova
Dana Navrátilová pracuje jako pedagogická asistentka u postiženého žáka