Poslední komentáře

Výběr podle data

Říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Archiv příspěvků

Učitelé

Vedení školy

Ředitel školy: Mgr. Kotek Milan – matematika, fyzika

Zástupci ředitele:

  • pro 1. stupeň: Mgr. Valčáková Věra – 1. stupeň se specializací na hudební výchovu, německý jazyk pro 2. stupeň
  • pro 2. stupeň: Mgr. Křenová Stanislava – ruský jazyk, dějepis

Výchovný poradce: Mgr. Zdeněk Kaplan – chemie, základy zemědělské výroby

Sekretářka: Smolíková Marie


Učitelé 1. stupně (školní rok 2013-2014)

Třída Třídní učitel/ka Odborná způsobilost
1.A Mgr. Eva Knitlová 1. stupeň
1.B PaedDr. Eva Černá 1. stupeň se specializací na pracovní činnosti
2.A Mgr. Zora Žatečková 1. stupeň se specializací na výtvarnou výchovu
2.B Mgr. Dagmar Barnetová 1. stupeň se specializací na tělesnou výchovu
3.A Mgr. Jana Jakoubková 1. stupeň se specializací na hudební výchovu
3.B Lukáš Dušánek  
4.A Mgr. Hana Plašilová 1. stupeň se specializací na pracovní činnosti
4.B Mgr. Daniela Ungrádová 1. stupeň se specializací na anglický jazyk
4.C Mgr. Michaela Kosová 1. stupeň se specializací na tělesnou výchovu
5.A Mgr. Eva Dufková 1. stupeň se specializací na výtvarnou výchovu
5.B Hana Daníčková 1. stupeň se specializací na výtvarnou výchovu
5.C Mgr. Helena Štěpánková 1. stupeň se specializací na pracovní činnosti
bez třídnictví Mgr. Jiří Janovec 1. stupeň se specializací na anglický jazyk
  Mgr. Eva Matějková 1. stupeň se specializací na speciální pedagogiku
     

Školní družina

1. oddělení Miroslava Rozumová vedoucí vychovatelka
2. oddělení Marcela Jirásková  
3. oddělení Ilona Krištufová  
4. oddělení Mgr. Veronika Horáková  

Učitelé 2. stupně (školní rok 2013-2014)

Titul Příjmení Jméno Třídní učitel(ka) Aprobační předměty Vyučuje předměty
Mgr. Abelová Monika 7.A Čj, Ov český jazyk, občanská výchova, praktické činnosti
Mgr. Dědic Jaroslav —- M, ZPV (Základy průmyslové výroby) matematika, praktické činnosti
Mgr. Dufek Libor 7.B F, ZT (Základy techniky) fyzika, informatika
Mgr. Hojný Ondřej 6.C Čj, D český jazyk, dějepis, informatika
Mgr. Hofmann Miroslav —- M, Tv matematika
Mgr. Homolková Milena 6.A 1. stupeň/Pč, Vv přírodopis, zeměpis
Mgr. Hovorková Renata 6.B Čj, D český jazyk, dějepis
Mgr. Janovec Jiří —- 1. stupeň/Aj anglický jazyk
Mgr. Karaszová Marie 8.C Čj, Aj anglický jazyk
Mgr. Kuželová Jarmila —- Čj, Vv český jazyk, výtvarná výchova
Mgr. Matějková Zdeňka 9.A M, Ch matematika, fyzika
Mgr. Mervartová Irena 8.B Čj, Hv český jazyk, hudební výchova
Mgr. Ondráková Filipína —- Př, Z přírodopis, zeměpis
Mgr. Paleček Zdeněk 9.B Z, Tv zeměpis, tělesná výchova
Mgr. Prouzová Martina 8.A Př, Tv anglický jazyk, přírodopis, tělesná výchova
Mgr. Zemen Jan —- Aj, Ch, Tv anglický jazyk, tělesná výchova
Dana Navrátilová pracuje jako pedagogická asistentka u postiženého žáka
Petra Špaňhelová pracuje jako pedagogická asistentka u postiženého žáka