Poslední komentáře

Výběr podle data

Prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Archiv příspěvků

Akce na 2. stupni ve školním roce 2014/2015

zač. září – zavedení „knihobudek“ v 1. a 2. poschodí (Mgr. Abelová)

4.  9. přednáška p. Stanislava Motla k holocaustu, film Živí mrtví,

pro 8. a 9. ročník (Mgr. Hofmann),

exkurze 7. B a 7. C do Broumova (Mgr. Hojný, Mgr. Hovorková)

9.  9. schůzka s rodiči žáků 6. tříd

11.  9. imatrikulace prvňáčků – účast žáků 9. tříd

10.  9., 11. 9. adaptační pobyt třídy 6.C (Mgr. Matějková, Mgr. Homolková)

11.  9. Rychnovská osmička – celý 2. stupeň

17.  9., 18. 9. adaptační pobyt třídy 6. A (Mgr. Dufková, Mgr. Zemen)

18.  9., 19. 9. adaptační pobyt třídy 6. B (Mgr. Paleček, Mgr. Hovorková)

22.  9. až 26. 9. putovní výstava Berlínská zeď (Mgr. Hojný)

23.  9., 24. 9. sběr papíru

25.  9. přespolní běh -1. místo mladších žákyň, 2. místo starších žáků (Mgr. Hrnčířová)

26.  9. atletika Solnice

29.  9. Planeta Země 3000 (Indonésie)

1.10. fotbal (Mgr. Paleček)

6.10. exkurze 7. C – Villa Nova (Mgr. Hojný)

7.10. exkurze 7. A a 7. B – Villa Nova (Mgr. Hojný)

7.10. krajské kolo v přespolním běhu (Mgr. Hrnčířová)

9.10. přírodovědný zájezd do Brna  – výstava Bodies a ZOO (Mgr. Homolková)

13.10. 4kolová soutěž v plavání (Mgr. Zemen)

14.10.exkurze 9. ročníku do pevnosti Březinka (Mgr. Hojný)

21.10. návštěva agentury OKO ve výuce angličtiny (Mgr. Hrnčířová, Mgr. Zemen),

florbal – hoši, 6. a 7. ročník  (Mgr. Paleček)

24.10. vystoupení Carminy – Svítání nad Keltií (celý 2. stupeň)

31.10. halloween – 9. A v maskách (Mgr. Hrnčířová, Mgr. Janovec)

3.11. až 25.11. – přednášky Centra OD5K10 – Mgr. Vlasák a další lektoři

11.11. florbal hoši – finále okresního kola – 2. místo (Mgr. Zemen)

13.11. florbal dívky 6,7 – finále okresního kola – 2. místo (Mgr. Hofmann)

18.11. až 20.11. – návštěva 9. tříd na Úřadu práce v RK (třídní učitelé)

20.11. florbal dívky 8,9

21.11. přehazovaná dívky

26. 11.školní kolo Dějepisné olympiády

27.11. Moje kouzelná škola – účast 2. stupně na projektu pro předškoláky

4.12. halový fotbal (Mgr. Paleček)

5.12. Mikulášská nadílka – žáci 9. ročníku na 1. stupni a v MŠ

8. a 9. 12. exkurze do čističky odpadních vod (Mgr. Kaplan)

9.12. plavání (Mgr. Zemen)

prosinec  – školní kolo Olympiády v českém jazyce

12.12. Vánoční jarmark

19.12. Sportovní den v bazénu (Mgr. Zdeněk Paleček a kol.)

19. 1. okresní kolo Dějepisné olympiády – 1. místo!!! Ondřej Bek, 18. místo Daniel Pšondr

(Mgr. Hojný)

28. 1. Karlovarský skřivánek (1. místo Adéla Ročková z 9. A, 2. místo Veronika Plachá z 9. A

a 3. místo Michaela Dostálová z 8. A)

Biologická olympiáda – školní kolo

29. 1. výstava her zakoupených z výtěžku Vánočního jarmarku

31. 1. až 7. 2. lyžařský kurz pro 7. ročník

5. 2. Barbora Hubnerová  (9. B) a Alice Šedová (8. A) – účast v okresním kole Olympiády

v českém jazyce – umístění 21. a 22. místo z cca 40 účastníků

 

17. 2. okresní kolo Zeměpisné olympiády, ve školním kole účast 85 žáků,

v OK na 6. místě Daniel Rykr z 9. A (Mgr. Paleček)

20. 2. přehazovaná děvčat (Mgr. Dufková)

23. 2. akce v rámci MPP o AIDS – pro 9. ročník

– přednášející z SZŠ Ústí nad Orlicí (zajistil Mgr. Kaplan)

24. 2. divadelní představení České divadlo 20. století – celý 2. stupeň (Mgr. Mervartová)

24. 2. okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce – 1 místo!!! Roman Popiolek 8. A,

5. místo Pavel Šubert 9. A (Mgr. Janovec)

2. 3. – 17. 3. přednášky Mgr. Martina Vlasáka a spolupracovníků

5. 3. zájezd žáků 8. ročníku na koncert Filharmonie Hradec Králové – program Rolling rock

(Mgr. Mervartová)

18. 3. Memento – pro 8. a 9. ročník (Mgr. Hojný)

19. 3. krajské kolo Dějepisné olympiády – Ondřej Bek 4. ze 30 (Mgr. Hojný)

20. 3. hudební pořad Solideo (historické nástroje) – celý 2. stupeň (Mgr. Mervartová),

žáci 9. ročníku a Mgr. Paleček – Juráška cup (6. místo)

24. 3. krajské kolo Olympiády v anglickém jazyce  (Mgr. Janovec) – 7. místo pro R. Popiolka

24. 3. účast 3 žáků 8. B v soutěži ve zpěvu skupin – Pardubice (Mgr. Valčáková, Mgr. Zemen)

26. 3. 3. kolo plavecké soutěže (Mgr. Zemen)

31. 3. a 1. 4. – sběr papíru

8. 4. účast Veroniky Tiché ze 6. C v okresním kole Matematické olympiády

8. 4. Golden cockatoo

10. 4. celostátní liga ZŠ ve volejbale – děvčata: 1. místo, chlapci: 2. místo

17. 4. hokejbal – 4. místo

22. 4. minifotbal 4. až 7. ročník – 4. místo

23. 4. Den Země

28. 4. atletický čtyřboj (Mgr. Paleček, Mgr. Zemen)

29. 4. plavání (Mgr. Zemen)

30. 4. krajské finále ve volejbale (Mgr. Hrnčířová)  – 2.! místo

7. 5. Pohár rozhlasu – 1. kolo atletické soutěže – 1. a 4. místo

7. 5. vystoupení sester Ročkových a Michaely Kafuňkové na pietním aktu ke Dni vítězství

12. 5. finále Dopravní soutěže (Mgr. Štěpánková)

13. 5. Odznak všestrannosti olympijských vítězů – 2. místo v soutěži družstev, v jednotlivcích:

1. místo Josef Láska, 2. místo Filip Pavlíček, 3. místo Nikol Marková

14. 5. 3. místo v okresním kole ve vybíjené (děvčata, Mgr. Dufková)

19. 5. školní výlet 6. A, C

21. 5. školní výlet 7. A, B, 9. C

22. 5. školní výlet 9. A

28. 5. školní výlet 9. B

1. 6. Den her

3. 6. Výlet za odměnu na filmový festival do Zlína (Mgr. Abelová)

5. 6. školní výlet 6. B

8. 6. přednášky doc. Jaromíra Krejčího z ČEgÚ FF UK

geologická exkurze žáků 9. ročníku na Macochu (Mgr. Hrnčířová)

11. 6. školní výlet  7. C

12. 6. školní výlet 8. A

19. 6. akce s hasiči

24. 6. akce s dětmi z Orionu – předání finančního daru

Napsat komentář